Usługi | Projektowanie identyfikacji wizualnej Twojej marki

 

Stworzymy identyfikację, którą
zapamiętają Twoi klienci!

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z kluczowych elementów marketingu. Cóż jednak kryje się za tym tajemniczym pojęciem?

Czym jest identyfikacja wizualna?

Jak wspominaliśmy, identyfikacja wizualna to logotyp i logo, ale poprzestając na jego wymienieniu, popełnilibyśmy bardzo poważne niedopowiedzenie. System identyfikacji wizualnej określa ogół symboli oraz zachowań stosowanych w celu uzyskania czytelnej komunikacji marketingowej.

Należy ono do najważniejszych czynników, które zapamiętują użytkownicy. Dlatego też nie należy nigdy bagatelizować logotypu i zadbać, aby był on estetyczny oraz przedstawiał wizerunek marki w pozytywnym świetle.

Elementy systemu identyfikacji wizualnej

Oczywiście elementy identyfikacji wizualnej są znacznie szerszym zagadnieniem, które wymagałoby całej rozprawy naukowej. Wymienione przykłady mają jedynie krótko zobrazować tę dziedziną, przedstawiając istotne fakty.

Tworzenie identyfikacji wizualnej – Katowice

Ponieważ spójny system wizualny to must-have, jej wykonanie powierzamy doświadczonej ekspertce, która cechuje się nieprzeciętnym zmysłem estetycznym oraz wyczuciem. Tworzone przez nią identyfikacje wizualne są indywidualnie dopasowane, co wyróżni Twoją firmę spośród konkurencyjnych marek!

Głównym czynnikiem, na którym się skupiamy, jest stworzenie identyfikacji wizualnej na stronę internetową. Ta witryna będzie wizytówką Twojej marki w internecie, dzięki której dotrzesz do potencjalnych odbiorców z różnych źródeł. Wszystkie ustalenia dotyczące całego procesu będą klarowne, toteż w trakcie nie pojawią się żadne niespodzianki.

Tworząc system identyfikacji wizualnej, dbamy o Twoje potrzeby!

Zanim przejdziemy do stworzenia identyfikacji wizualnej, przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę na temat potrzeb i oczekiwań. Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa podczas projektowania materiałów marketingowych, począwszy od logotypu, kończąc na wykonaniu materiałów drukowanych.

Mamy świadomość, że przy tworzeniu materiałów firmowych masz swoją wizję i ich wstępny zarys. Najpierw stworzymy odpowiedni projekt, a następnie udostępnimy Ci go do weryfikacji. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek obiekcje, możesz nanieść komentarze, dzięki którym będziemy mogli wprowadzić poprawki. Limit transz modyfikacji wynosi 3, co w zupełności wystarczy, żeby stworzyć wspaniałe świadectwo osobowości marki!

Szata graficzna strony internetowej najważniejszym elementem całościowej identyfikacji

Marketing online to najskuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych klientów. Dlatego też obok sloganu firmowego czy stworzenia wzorcowych tekstów reklamowych należy zadbać o wygląd strony internetowej. Nie musi ona być przeładowana efektami specjalnymi w postaci poruszających się filmików czy animacji – wystarczy, że będzie przejrzysta oraz łatwa w obsłudze, będąc dopasowaną do wszystkich prawideł UX (user experience).

Korzyści z identyfikacji wizualnej

Twoja identyfikacja wizualna marki pozostaje w dobrych rękach!

Księga identyfikacji wizualnej to bezwzględna konieczność dla każdej firmy, która chce zaistnieć w internecie. Adstelligence jest zespołem profesjonalistów, obierających za cel osiąganie jak najlepszych wyników oraz dbających o dotarcie do pożądanej grupy docelowej. Stawiając na nas, stawiasz na najlepszych!

Jak możesz się z nami skontaktować?

Budowanie identyfikacji wizualnej marki jest procesem, który należy wykonać bardzo dokładnie – zważywszy na fakt, że efektem tej pracy jest stworzenie symbolu, który jest punktem odniesienia w świadomości klientów. Warto zatem skorzystać w tym celu z profesjonalnej pomocy. Zainteresowała Cię nasza oferta? Możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer +48 533 208 777 albo wypełniając formularz.