Zespół | Michał Pyjas

 

ikona ozdobna

Michał Pyjas

Właściciel Adstelligence

zdjęcie - wizerunek Michał Pyjas

ikona ozdobna Michał Pyjas

Właściciel Adstelligence

Michał jest naszym ekspertem w zakresie analizowania i projektowania komunikacji marketingowej. Koordynuje także pracę zespołu związanego z nowymi technologiami.

Od lat zajmuje się tworzeniem i współtworzeniem komunikacji dla organizacji działających w Internecie. Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno po stronie agencji, in-house oraz freelancer. Przeszedł przez wszystkie szczeble w hierarchii: od praktykanta, aż po samodzielnego specjalistę. W tym czasie zdobył przekrojową wiedzę z perspektywy różnych obszarów i problemów. Tworzył i współtworzył koncepcyjne plany kampanii, identyfikacji wizualnej, scenariusze, montował filmy, tworzył na potrzeby marketingowe wysokojakościowe teksty specjalistyczne, prowadził działania organiczne na Facebooku, projektował witryny internetowe oraz programował.

Zdjęcia

Umiejętności

Michał jest ekspertem w zakresie marketingu internetowego. Posiada szeroki zakres kompetencji w zakresie webdevelopmentu, zaczynając od podstawowych technologii, takich jak HTML, CSS i JavaScript przez PHP, WordPress, a kończąc na zaawansowanych narzędziach programistycznych i aplikacjach internetowych. Michał specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań, które nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i zgodne z wizją klienta, którą z łatwością potrafi przełożyć na kod komputerowy.

Michał posiada także kompetencje w zakresie analizowania komunikacji internetowej. Jego umiejętność analizy i optymalizacji komunikacji marketingowej sprawia, że strategie przez niego tworzone są nie tylko innowacyjne, ale także skuteczne. Zręcznie łączy swoje umiejętności programistyczne z kreatywnością w dziedzinie produkcji wideo. Jako doświadczony montażysta filmowy, wykorzystuje najnowsze narzędzia i technologie do tworzenia angażujących, profesjonalnych filmów, które perfekcyjnie komunikują wizję i wartości marki. Jego portfolio obfituje w wysokiej jakości treści marketingowe, które z łatwością zwracają uwagę i budują emocjonalną więź z odbiorcami.

Zainteresowania i hobby

Michał jest doktorantem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (nauki o zarządzaniu i jakości). W wolnym czasie lubi pogłębiać swoją wiedzę na tematy związane z nowymi technologiami i rywalizować w grze sieciowej Counter Strike: Global Offensive, gdzie może pochwalić się rangą Global Elite!